Gizlilik Sözleşmesi

Fantazi Giyim ; Gizlilik Sözleşmesi alakalı sormak istediğiniz herşeyi müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Gizlilik Sözleşmesi

Fantazigiyim.org olarak sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına bazı kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyuyoruz. Bu kişisel bilgiler genel olarak e-posta, cep telefonu ve isim olmaktadır. Bu bilgileri mecburi olarak sizlerden talep ediyor ve sonrasında da bu bilgilerin korunması konusunda oldukça dikkatli olmaktayız.
Üye olurken doldurduğunuz formda yer alan kişisel bilgilerinizi sizlerin haberi olmadan hiçbir suretle ticari amaçlı olarak kullanmıyoruz.
Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için yalnızca bazı kişisel bilgileriniz kargo ve lojistik firmaları ile paylaşılır. Bunun ışında yine sizlerin onayını alarak kampanya ve çeşitli fırsat ürünlerinin bildirilmesinde kişisel bilgileriniz sistemimizde saklanır.
Ödemelerinizi gerçekleştirirken sistemimiz ile paylaştığınız bilgiler yine sistemimizde saklanmaktadır. Ödemenin gerçekleşmesi durumunda bilgiler direkt olarak banka ile paylaşılmakta ve onun dışında herhangi bir suret ile 3. Şahıslar ile paylaşılmamaktadır.
Sistemimizde kayıtlı olan kişisel bilgileriniz hakkında detaylı bilgi almak için bizlerden talepte bulunabilirsiniz. Bu konuda sizleri rahatsız eden ve değişmesini istediğiniz herhangi bir sorun olursa yine başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuruda bulunduğunuz durum değiştirebileceğimiz konular ise sizlere yardımcı olabiliriz.
Yaşadığınız herhangi bir sorun, şikâyet ve isteklerinizde bizlere 0850 532 27 76 numaralı iletişim adreslerimizden veya destek@fantazigiyim.org üzerinden ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Fantazigiyim.org Ekibi

Call Now ButtonMüşteri Temsilcisi